گوشه ای از خاطرات کردستان به قلم شهید

« در هفدهم مهرماه 1360 با عنایت خدای منان و همکاری بیدریغ سپاه نیرومند مریوان، پاکسازی منطقه «اورمان» با هفت روستای محروم آن به‍انجام رساند و به خواست خدا و امدادهای غیبی، «حزب رزگاری» به کلی از بین رفت. حدود 300 تن از خودباختگان سیه‍بخت، تسلیم قوای اسلام گردیدند. یکصد تن به هلاکت رسیدند و بیش از 600 قبضه اسلحه به دست سپاهیان توانمند اسلام افتاد.

پاسداران رشید با همت ومردانگی به زدودن ناپاکان مزاحم از منطقه نوسود و پاوه پرداختند و کار این پاکسازی و زدودن جنایتکاران پست، تا مرز عراق ادامه یافت.

این پیروزی و دشمن سوزی، در عملیات بزرگ و بالنده محمّدرسول الله ص و با رمز «لااله الا الله»  به‍دست آمد.

در مبارزات بی‍امان یکساله، 362 نفر از فریب‍خوردگان « دمکرات، کومله، فدایی و رزگاری» با همه سلاح‍های مخرب وآتشین خود تسلیم سپاه پاوه شدند و امان‍نامه دریافت نمودند.

همزمان با تسلیم شدن آنان، 44 سرباز و درجه دار عراقی نیز به آغوش پرمهر اسلام پناهنده شده و به تهران انتقال یافتند.

منطقه پاوه و نوسود به جهنمی هستی سوز برای اشرار خدانشناس تبدیل گشت، قدرت وتحرک آن ناپاکان دیوسیرت رو به اضمحلال و نابودی گذاشت، بطوری که تسلیم و فرار را تنها راه نجات خود یافتند. در اندک مدتی آن منطقه آشو ب‍خیز و ناامن که میدان تک‍تازی اشرار شده بود به یک سرزمین امن تبدیل گردید. »

  با تشکر بسیار خ.ض


/ 3 نظر / 14 بازدید
ر.ص

سلام سال نو را خدمت شما، خ.ض، و ، خ. ب، و بقيه تبريك عرض ميكنم. اميدوارم سال خوبي در پيش رو داشته باشيد. سالي پر خير و بركت، با دلي شاد و تني سلامت.

امين پيام

همیشه بهار وقتی می آید که درخت تن به پاییز داده باشد...همیشه بهار وقتی می آید که درخت -بی تعارف- زرد بودن برگ هایش را باور کرده باشد و دل به طوفان سپرده باشد...همیشه بهار وقتی می آید که درخت پس از تجربه ی دل کندن از برگ هایش دل به شستشوی زمستان داده باشد... همیشه بهار وقتی می آید که درخت، سوز زمستان و برف هایش را به بهای شسته شدن به جان خریده باشد...همیشه بهار وقتی می آید که درخت دستانش خالی خالی باشد و همه ی طعم فنا را چشیده باشد...همیشه بهار وقتی می آید که درخت باور کند: تنها بهار است که زنده اش می کند و نیست جز او!... وحده لا اله الا هو...

عاشق کوهستان

سلام [گل] وای دلمو بردی کجاها خدا خیرت دهد خدایا منو به دوستان شهیدم برسون[قلب]